Pazarlama iletişimi sektörünün en belirgin sorunlarından hareket ederek geliştirilen bu yeni mecra, kısa sürede en etkin iletişim araçlarından biri haline gelmiştir. En önemli özelliği, reklamı yapılan ürün veya hizmete, hedef kitlenin DOKUNMASINA, dolayısıyla etkileşim kurmasına izin vermesidir.

EGO Media Production; 15 yılı aşkın deneyim ve tecrübeleriyle bir çok TV programlarında etkin rol oynamıştır.

EGO Media, mesajlarınızı insanlara farklı yollardan ulaştırmanızı sağlayan çözüm ortağınızdır.

Mesajınız İstanbul’da metrobüsle Boğaz’ı geçer, Ankara’nın en işlek noktasında bir üst geçitte yer alır ya da Ankara’nın tüm sokaklarında otobüs ile gezer.

Erişim şehrin dört bir yanına yayılır.

EGO Media Production; Branda Baskı, Vinyl Baskı, Folyo Baskı, One Way Vision Cephe Giydirme ve benzeri tüm reklam ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktadır.

Geniş bir yelpazede birçok kuruma reklam hizmeti veren EGO Media Production, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığı yolda halen başarıyla

Açılış organizasyonlarınızda, birbirinden ünlü sanatçıları EGO Media Production farkıyla sizler için getiriyoruz.

Tuğba Özay, Tuğba Altıntop, Yeliz Yeşilmen, Aysu Baceoğlu, Kerem Alışık, Songül Karlı, Uğur Arslan, Ahu Tuğba, Banu Alkan, Latif Doğan, Murat Dalkılıç, Mahmut Tuncer, Yeliz Öney, İsmail Baki, Tan... ve daha onlarca birbirinden ünlü sanatçılarımızla konser, imza günü, açılış organizasyonlarımız devam etmektedir.

Onur Air, Air Show ile hedef kitlenizin sizin markanızla bire bir, üstelik uygun bir bütçeyle karşılaşması fırsatını yaratır.
12 İÇ HAT NOKTASI : Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Malatya, Samsun, Trabzon.
14 ÜLKEDE 62 DIŞ HAT NOKTASI : İngiltere (13), Almanya (17), Fransa (9), Hollanda (6), İspanya (6), İtalya (5), Danimarka (5), Belçika (2), İsviçre (2), İrlanda (2), Avusturya (2), İsrail, Saraybosna ve Çek Cumhuriyeti.

15 yılı aşkın süredir faaliyetleri devam eden EGO Media Production, 2012 yılında yeniden yapılanmıştır. Sanatçı ve sanatseverleri bir araya getirmek maksadıyla Türkiye'nin her bölgesinde konser, tiyatro, gösteri, turne ve festivaller organize etmekte olan şirketimizin aynı zamanda İstanbul ilinde yerleşik ofisleri, diğer illerde ve Avrupa’nın birçok şehrinde ise çeşitli bağlantıları mevcuttur.

Yaratıcı tasarımlarla imza günlerinde de A dan Z ye anahtar teslim etkili çözümlerimizle, sürekli yenilenen çeşitliği ile artan ekipmanımız ve dinamik personelimizle sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Organizasyonlarınızda uzun soluklu profesyonel çözüm ortağı aradağınızda EGO Media Production daima yanınızda.

İç mekanlarda, salonlarda, alışveriş merkezlerinde, şirketinizin içinde, terminallerde, bekleme salonlarında uygulanan reklam amaçlı veya şirketlerde bilgiledirme amaçlı şık pano tasarımları.

Tanıtıma ihtiyaç duyduğunuzda ve bunu şehirde herkesin görmesini, fark etmesini istiyorsanız outdoor reklam grafik tasarımlarımız yüzde yüz etkilidir. Üstelik kitle etkisi de çoktur.

Ego Media Production

Son Referanslarımız