EGO Media Production; Branda Baskı, Vinyl Baskı, Folyo Baskı, One Way Vision Cephe Giydirme ve benzeri tüm reklam ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktadır.

Geniş bir yelpazede birçok kuruma reklam hizmeti veren EGO Media Production, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığı yolda halen başarıyla

ilerlemektedir...

EGO Media Production bugün, tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen üstün teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümler sunmaya devam etmektedir.

Ana Mecrası olduğumuz Dolmuş Reklamların üzerinde firmaların reklamlarını gerçekleştirmekteyiz.

Sarı dolmuş Reklamlarımız ile ilgili olarak olumlu veya olumsuz geri dönüşlerinizi bekliyor olacağız.

Firmanızın kriterlerine uygun İstanbul’un gözde semtlerinde Sarı Dolmuş Reklamları ile marka bilinirliğinizi ve marka değerinizi arttırıyorsunuz. Araç reklamlarında asıl amaç araçı görenlerin dikkatini çekmektir.

Sarı Dolmuşlar Günde ortalama 30 ring (sefer) yaparak 250 yolcu taşımaktadırlar. BOSTANCI – KADIKÖY, BOSTANCI - TAKSİM, BOSTANCI - ŞİŞLİ, PENDİK - KADIKÖY, KARTAL – KADIKÖY, KADIKÖY – TAKSİM, ÜSKÜDAR - KADIKÖY, ÜSKÜDAR - BEYKOZ, BEYKOZ - KADIKÖY, BAKIRKÖY -TAKSİM, TAKSİM – YEŞİLKÖY, BEŞİKTAŞ – HARBİYE, BEŞİKTAŞ – TAKSİM, EMİNÖNÜ – NİŞANTAŞI, TAKSİM - ŞİŞLİ MECİDİYE KÖY - METRO gibi arzu ettiğiniz hatlardan güzergah seçerek araçlarda firmanızın tanıtımına başlayabilirsiniz.